Adliye kalemlerindeki FETÖ üyelerine büyük operasyon!

Fetullahçı Terör Örgütü üyesi personelin ’ı kullanarak Gülen’in Twitter’daki tetikçisi Fuat Avni’ye bilgi sızdırmasının önüne geçildikten sonra örgütün sosyal medyada sesi kesildi. Son operasyonları duyuramayan Fuat Avni, Suç Örgütü üyelerinin dağılmasını ve cezaevindeki tutuklu polislerin itirafçı olmasını engellemek için herkese hakaret ve iftiralarla saldırıyor.

Giriş Tarihi: 22.5.2015 16:27 Güncelleme Tarihi: 22.5.2015 16:48
Adliye kalemlerindeki FETÖ üyelerine büyük operasyon!
Geçtiğimiz hafta attığı tweetlerle personelinin tamamen değiştiğini itiraf eden Gülen'in tetikçisi Fuat Avni, son 2 operasyonu örgüte duyuramadı. Son olarak bugün Konya merkezli birçok ilde gerçekleştirilen operasyonla ilgili de önceden bilgi sızdıramayan Fuat Avni'nin istihbarat kanallarının büyük kısmının kesildiği yorumları yapıldı. Önceki paylaşımlarında nokta bilgiler veren Fuat Avni'nin son twetlerinde bilgiden çok yorum yapması da bu bilgiyi teyit etmiş oldu.

FUAT AVNİ'NİN HER PAYLAŞIMINDAN PENSİLVANYA SORUMLUDUR - TIKLAYIN

ADLİYE KALEMLERİNDEKİ FETÖ ÜYELERİNE BÜYÜK OPERASYON GELİYOR


Bir süredir Fuat Avni'ye bilgi sızdıran devlet görevlilerine yönelik büyük bir soruşturma yürütülüyordu. UYAP personeline yönelik operasyondan sonra, yargı, emniyet ve bürokraside yüzlerce Fetullahçı Terör Örgütü üyesine operasyon yapılacağı öğrenildi. Özellikle adliyelerdeki alt kademedeki personel üzerinden bilgi sızdıran Fetullahçı Terör Örgütü'nün son dönemde Adliye kalemindeki personele özel talimatlar vererek "kendinizi gizleyin, ülkücü, ulusalcı, Nakşibendi, AK Partili", Süleymancı" gösterin dediği öğrenildi. Kendisini gizlemeye çalışsa da aylar öncesinden kimlikleri tespit edilen bu personel, operasyon korkusuyla firar etmeye hazırlandığının altı çiziliyor. Öte yandan operasyon haberini alan Adliyelerdeki FETÖ üyesi personelin yıllık izne ayrılarak firar etmeye hazırlandığı belirtiliyor.

FUAT AVNİ'NİN HER PAYLAŞIMINDAN PENSİLVANYA SORUMLUDUR - TIKLAYIN

ESKİ İMAMLAR "FUAT AVNİ FETULLAH GÜLEN'İN YÖNETTİĞİ BİR SANAL KİMLİKTİR" DİYOR


Fuat Avni'nin bilgi kaynakları birer birer çürütülürken bütün izler Pensilvanya'ya çıkıyor. örgütü içinden çıkmış Latif Erdoğan, Hüseyin Gülerce ve Selim Çoraklı gibi isimler "Fuat Avni Fetullah Gülen'in yönettiği bir sanal kimliktir. Gülen dışında kimse bütün örgütü parmağında oynatan bu sanal kimliği yönetemez. Gülen kendisinden başka hiçbir ismin, sanal da olsa cemaati yönetmesine izin vermez. Fuat Avni'nin yaptığı her açıklamadan Fetullah Gülen sorumludur" diyor.

FUAT AVNİ'NİN HER PAYLAŞIMINDAN PENSİLVANYA SORUMLUDUR - TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adliye kalemlerindeki FETÖ üyelerine büyük operasyon!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN