Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli MYO'da limonata şenliği

Giriş Tarihi: 19.2.2013

Mersin Üniversitesi Erdemli Yüksekokulları Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Topluluğu tarafından düzenlenen 'Limon Şenliği ve Fotoğraf Yarışması'nda bol bol limonata dağıtıldı

Mersin Üniversitesi Erdemli Yüksekokulları Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Limon Şenliği ve Fotoğraf Yarışması' konulu sergi açıldı. Okullar fuaye salonunda açılan sergide her iki okuldan 41 eser sergilendi. Toplam 41 fotoğrafın yer aldığı sergide dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. UTİYO Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Mualla Yüceol, "Her yörenin kendine has özelliği vardır. Erdemli ilçemizin de ekonomik değeri yüksek olan milli ürünü var. O da limondur. Öğrenci arkadaşlarımızın sosyal aktivite olarak düzenlediği fotoğraf yarışmasına 'Limonata Şenliği' adını vermeleri de anlamlı oldu. Arkadaşlarımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Fotoğraf yarışmasında dereceye giren eser sahiplerine çeşitli ödüller verildi. Yarışmanın birinciliğine 'Umuda Uzan' eseri ile Akın Özsoy layık görülürken, ikinciliğe 'Bekleyiş' adlı eseri ile Ceyhun Deniz, üçüncülüğe 'Tutulma' adlı eseri ile Çiğdem Alaz seçildi. Ödüllerin verilmesinin ardından öğretim görevlileri ve öğrencilere bol bol limonata ikramında bulunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli MYO'da limonata şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN