Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayram artık bayram ediyor

Giriş Tarihi: 1.3.2013

Daha 40 günlükken geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle koltuk değneğine mahkum olan Bayram Yılmaz'ın imdadına Çukurova Kaymakamı yetişti

Adana'da daha 40 günlükken geçirdiği ateşli hastalık yüzünden koltuk değneklerine mahkum olarak yaşayan 43 yaşındaki Bayram Yılmaz'ın imdadına Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan yetişti. Kaymakam Erguvan tarafından akülü engelli aracı hediye edilen Yılmaz, "Aracımın geleceği gün heyecandan sabaha kadar uyumadım. Artık ablam olmadan çıkıp dolaşabiliyorum. Koltuk değnekleriyle yorulup düşmüyorum artık. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ENGELLİLERİ UNUTMAMALI

Son yıllarda devletin engellilere yönelik ciddi bir iyileştirme içerisinde olduğunu vurgulayan Çukurova Kaymakamı Abdülhamit Erguvan, "İyileştirme, iş ve istihdamda kolaylıkların yanı sıra kamu binaları ve araçlarda da tadilatlar yapılıyor. Sosyal devlet olmanın yanı sıra dinimizin de bunu emrettiğini unutmamak gerekiyor. Her sağlıklı insan bir engelli adayıdır. Bunun için engellilerimizi unutmamalı ve kendilerine elimizden geldiğince yardım etmeliyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayram artık bayram ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN