Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turistik ilçe Yumurtalık merkezden kalkınacak

Giriş Tarihi: 2.3.2013

Yumurtalık ilçesini ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Belediye Başkanı Turgut Erişmen'den ilçenin sorunlarını dinledi, çözüm için talimat verdi

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana'nın turistik ilçesi Yumurtalık'ı ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde bulunan 1500 yıllık 'Atlı Eros' mozaiğini inceledi. Yumurtalık Belediye Başkanı Turgut Erişmen tarafından karşılanan Zihni Aldırmaz, ilçenin sorunlarını dinledi ve çözümü konusunda yetkililere gerekli talimatları verdi. Zihni Aldırmaz daha sonra Yumurtalık Belediyesi'nin çalışma yaptığı sahili gezdi. İlçenin turizm açısından önemli olduğunu vurgulayan Aldırmaz, "Yeni yasa ile birlikte artık Yumurtalık da büyükşehir sınırları içinde. Biz bu güzel ilçeye her türlü hizmeti yapmaya hazırız. Sayın Başkan ile birlikte, el ele vererek sizlere en iyi hizmeti vereceğiz" dedi.

ATLI EROS MOZAİĞİ
Yumurtalık Belediye Başkanı Turgut Erişmen ise ilçeye ilk kez bir Büyükşehir Belediye Başkanı'nın geldiğini belirterek, Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti. Yumurtalık Kalesi ve balıkçıları ziyaretinin ardından geçtiğimiz günlerde çıkarılan 1500 yıllık 'Atlı Eros' mozaiğini de inceleyen Aldırmaz, "Bunlar dünya mirası, hepimizin sahip çıkması gerekir" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turistik ilçe Yumurtalık merkezden kalkınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN