Devriye görevini dörde katlayacak

Huzur toplantısına katılan Vali Hüseyin Avni Coş'a brifing veren jandarma yetkilileri, bu yaz sorumluluk alanlarındaki bölgelerde devriyeleri artırarak dörde katlayacaklarını söyledi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Yüreğir ilçesindeki Kadıköy Sulama Birliği'nde düzenlenen toplantıya katılarak, çiftçilerin sorunlarını dinledi. Vali Coş, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı ve İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Murat Koç, İl Jandarma Komutanlığı tarafından ilçeye bağlı Doğankent Mahallesi'ndeki Kadıköy Sulama Birliği'nde düzenlenen 'Huzur Toplantısı'na katıldı.

MOSEBE KONULACAK

Toplantıdan önce Yüreğir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Tatar tarafından Vali Coş'a bölgenin asayişi konusunda brifing verildi. Yüzbaşı Tatar, bu yıl mevcut jandarma devriyelerinin yanı sıra 4 kat daha fazla jandarma ekiplerinin bölgeyi kontrol altında tutacağını belirterek, "Devriyelerimiz sürekli gezecek ve olaylara anında müdahale edebilecek. Ayrıca bölgede kamera sayıları artırılarak belirli noktalara MOBESE konulacak" dedi.

24 SAAT GÖREVDE

Gerek jandarmanın gerekse polisin gece-gündüz görevinin başında ve her zaman vatandaşın yanında olduğunu kaydeden Vali Hüseyin Avni Coş, "Suç ve suçlularla mücadele konusunda kolluk kuvvetlerimiz 24 saat görevlerinin başında. Tabi ki bu başarıda en büyük pay sahibi Adanalılardır. Çünkü her zaman bizlere destek oluyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devriye görevini dörde katlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN