TAL'da eğlence coşkulu geçti

Giriş Tarihi: 17.6.2013

Tarsus'ta 125 yıldır eğitim veren Amerikan Koleji'nin 2012- 2013 dönemi mezunları, keplerini havaya atıp eğlendiler

Mersin'in Tarsus ilçesinde tam 125 yıldır eğitim veren Amerikan Koleji mezuniyet coşkusu yaşadı. Okulun 2012-2013 dönemi mezunları için düzenlenen törende gençler kep giyip diplomalarını aldı. Okulun Türk Müdürü Tekin Baransel konuşmasında, gençlerin bilgilerine ve kendilerine güvenmelerini istedi. Tarsus Amerikan Koleji Direktörü Charles Hanna da artık geleneksel anlamda ulusal sınırlarla tanımlanamayan bir dünyada, üretken hayatlar sürmelerine yardımcı olacak rehber felsefelerden bahsedileceğini söyledi.

SÖZ SAHİBİ OLACAKLAR

Sağlık ve Eğitim Vakfı (SEV) Mütevelli Heyet Başkanı İlter Turan ise Amerikan Koleji mezunlarının çok iyi yetiştirildiklerini ve gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi olacaklarını belirtti. Amerikan Koleji'nin 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı birincisi Sevin Evyapan olurken, Ayşegül Çelik okul ikincisi, Damla Buse Görür okul üçüncüsü olarak mezun olarak, plaket ve sertifikalarını aldı.

BELGELERİ VERİLDİ
Aralarında Çukurova Kaymakamı Abdulhamit Erguvan'ın oğlu Celal Çağlayan Erguvan, Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak'ın kızı Cansu Koçak'ın da bulunduğu 62 öğrenci mezuniyet belgelerini aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TAL'da eğlence coşkulu geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN