CHP'li aday adayı Özcan: Karataş bambaşka olacak

Giriş Tarihi: 26.8.2013
Adana'nın Karataş ilçesi CHP Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Özcan, hazırladığı projlerle ilçede turizmi geliştireceğini, ekonomik kalkınma hamlesi başlatacağını ve işsizliğe çözüm üreteceğini söyledi. Özcan, projeleri için çeşitli kurumlarla işbirliği yapacağını kaydetti.

KATILIMCI VE ADİL
Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Alman Dili Eğitimi ve Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu'nda öğretim görevlisi olan evli ve 3 çocuk babası, 1949 doğumlu Mehmet Özcan, göreve seçildiğinde sosyal demokrat, katılımcı ve adil belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğini söyledi. Eğitime, sosyal ve kültürel yaşama destek ve katkı sağlanmasına önem vereceğini kaydeden Özcan, "Çevre bilincinin artırılması, yeşil alan ve ağaçlandırılmaya önem verilmesi de önceliklerim arasında" diye konuştu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM
Şehir merkezinde eskimiş ve yıllanmış konutların bakımı, onarımı, yenilenmesini sağlayacağını belirten Mehmet Özcan, "Yol, kaldırım, park alanları inşa edilmesi ve bunların bakımı, onarımı ve ilaçlama çalışmaları yapacağım. Karataş'ın merkezinde kentsel dönüşüm projeleri uygulayacağım. Derneklerin faaliyetleri ve sosyal yaşama katkı koyacağım. Turizm, tarım, balıkçılık ve esnaflık konusunda üniversiteyle birlikte eğitimler düzenleyip, pansiyonculuk ve diğer turizm yatırımlarını teşvik edeceğim" dedi. Projelerini Tuzla ve Bahçe Beldelerinde de hayata geçireceğini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li aday adayı Özcan: Karataş bambaşka olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN