Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Coşkun: Meclis üyesi kentin vekili gibidir

Giriş Tarihi: 11.11.2013
AK Parti Seyhan ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Ali Coşkun, Seyhan Belediyesi Meclis Üyeliğine aday olduğunu açıkladı. Bir kentin sorunlarından arınmış, çağdaş yaşam parçaları haline gelmesi için meclis üyeliği görevinin büyük önem taşıdığına inandığını söyleyen Ali Coşkun, "Meclis üyesi bir kentin vekili gibidir. Seçmenler oylarını kullanırken vekalet verecekleri meclis üyelerini iyi seçmelidir. Çünkü meclis üyesi bir kentin gelişmesinde en büyük anahtardır" dedi.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Uzun yıllardır ticari hayatın içinde olduğunu, Adana'da özellikle Seyhan'da yaşayan insanların sorunlarının ne olduğunu çok iyi bildiğini söyleyen Gizerler AŞ. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Coşkun, "Doğduğum, doyduğum ve yaşadığım kente daha iyi hizmet etmek için yola çıktım. 9 yıl önce siyaset hayatına atıldım. 2009 seçiminde AK Parti Çukurova ilçesi kontenjan meclis üyesi gösterildim. 2012 yılında ise AK Parti Seyhan ilçe yönetiminde görev aldım" diye konuştu.

"BEKLENTİLERİ BİLİYORUM"
Bu kentin her noktasındaki gelişmeleri, yaşananları, sorunları, beklentileri çok iyi bildiğini, AK Parti'de görev yaptığı süre içinde her zaman halkın ve partililerin hizmetinde olduğunu belirten Ali Coşkun, "Ben önce Seyhan'a sonra tüm Adana'ya en iyi hizmetin gelmesine gönülden inanmış bir Adanalıyım. Meclis üyelerinin standardının çok yüksek olması gerektiğine de inanıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Coşkun: Meclis üyesi kentin vekili gibidir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN