Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avrupa'dan YDÜ'ye en iyi uygulama ödülü

Giriş Tarihi: 12.12.2013
Merkezi İsviçre'nin Lozan kentinde bulunan Avrupa Topluluğu Kalite Araştırma Kuruluşu'nun (ESQR) sağlık alanında verdiği Avrupa En İyi Uygulama Ödülü bu yıl Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi'nin oldu. Avrupa En İyi Uygulama Ödülü, toplam kurumsal kalite değerlendirmesinde üstün performans gösteren büyük ve orta ölçekli uluslararası kurum ve kuruluşlar arasından seçilen kurum veya kuruluşa veriliyor.

VİYANA'DA TÖREN

Avrupa Topluluğu Kalite Araştırma Kuruluşu'nun (ESQR) bu yıl Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlediği ödül törenine YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S.Günsel ve Genel Kordinatör Görkem Bulunç katıldı. Yrd. Doç. Dr. İrfan S.Günsel, Avrupa En İyi Uygulama 2013 Ödülü'nü YDÜ Hastanesi adına aldı.

5 KITAYA ULAŞIYOR

Yrd. Doç. Dr. Günsel, ödül töreninde yaptığı konuşmada, bilimsel ve kurumsal kaliteyi kurulduğu günden beri en önde gelen hedef ve prensip edinen YDÜ'nün hizmetlerinin bugün 5 kıtadan 90 ülkeye yayıldığını, Kıbrıs Türkleri ve KKTC olarak adadan kıtalara ve insanlığa en çağdaş eğitim ve sağlık hizmetlerini sunmanın onurunu yaşadıklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa'dan YDÜ'ye en iyi uygulama ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN