Melih Abi: Maaş alamayan işçiler zor durumda kalmış

Giriş Tarihi: 25.3.2014
Adana'dan bir şikayet aldım. Daha doğrusu bir istek. Okurumuz Adana Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalışıyor. İki aydan beri maaş alamadıklarını belirterek, "Biz zaten düşük ücretlerle çalışan insanlarız. Bir de maaş ödemeleri aksayınca iyice zor durumda kalıyoruz. Kendimizi ayarlamamız mümkün değil. İki aydan beri maaş alamadığımız için ödemelerimiz haliyle aksadı. Kredi kartlarımıza faiz ödemek zorunda kaldık. Şu anda çalışanlar olarak mağdur durumdayız. Lütfen maaşlarımız ödensin, borçlarımızı kapatalım" dedi. Okurumuzun şikayetini ve isteğini köşeme taşıdım. Umarım maaşları ödenir.

YOLUN ORTASINDA YOLCU İNDİREN SÜRÜCÜLER
Adana'dan bir şikayet de duraklara girmeden indir bindir yapan özel halk otobüsü sürücüleri ile ilgili aldım. Okurumuz diyor ki; "Bazı ana caddelerde yol bir hayli geniş. Duraklar da öyle. Fakat hala duraklara girmeden neredeyse yolun ortasında indir bindir yapan sürücüler var. Arkadan kornaya basıp uyardığınız zaman bu defa size el kol hareketi yapıyorlar. Neden durağa girmezler bilinmez. Hani yer olmaz önemsemezsiniz. Ama durak boş olduğu halde girmeyen sürücüler trafiği aksatıyor."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Abi: Maaş alamayan işçiler zor durumda kalmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN