Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı olmanın yolunu anlattılar

Çağ Üniversitesi'nin düzenlediği 'Kariyer Günleri' kapsamında, Adanalı işadamları Salih Sütcü, Kaan Özül ve Rafet Milli öğrencilerle buluştu

Giriş Tarihi: 4.5.2014
Çağ Üniversitesi'nin "Kariyer Günleri" semineri kapsamında Abdioğulları Plastik Yönetim Kurulu Üyesi ve Filpa Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sütcü, Çukurova Genç İş Adamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkan Yardımcısı ve Groseri Marketleri İcra Kurulu Üyesi Kaan Özül ve yine Çukurova GİAD Yönetim Kurulu Üyesi Rafet Milli öğrencilerle bir araya geldi. Konuşmacılar öğrencilere iş hayatında elde ettikleri başarılardan söz etti. Konuşmalardan Rafet Milli "Hayat herkese eşit davranmasa da eğitimini iyi düzeyde alan her insan iş hayatında başarıyı yakalayacaktır. Ben Çağ Üniversitesi'nde yaptığım işletme yüksek lisansı sayesinde 2001 krizinin üstesinden gelebildim. Burada aldığınız eğitimin kıymetini bilin" diye konuştu. Kaan Özül de Çağ Üniversitesi'nin sunduğu çift diplomanın çok büyük bir ayrıcalık olduğunu belirtirken, "Bu okulda kulaklarınızı kapatsanız da mutlaka bir şeyler öğreniyorsunuz. Aldığınız eğitimle iş hayatında farklılık yaratmış oluyorsunuz" dedi.

HEDEFİNİZ OLMALI
Genç işadamı Salih Sütcü, Çağ Üniversitesi öğrencilerine iş hayatı ile ilgili tavsiyelerde bulunurken yabancı dilin önemine dikkat çekti. İş hayatında dürüstlüğün önemini de vurgulayan Sütcü, "Ne yaparsanız yapın dürüst yapın. Belirlenmiş bir hedefiniz olduğunda her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Benim eğitim hayatım başladığında, aile içindeki misyonum belli olmuştu ve bunun için de inanılmaz bir çaba sarf ettim. Her zaman için hedefime, işime odaklandım. İşimizi yaparken müşterilerimizi hep el üstünde tuttuk. Bu yüzden biz, müşterilerimizden gelen şikayetleri armağan olarak kabul ederiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı olmanın yolunu anlattılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN