Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnafın sorunu kalmayacak

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan adayı Bülent Öğrü, esnafın ve şoförlerin sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağını söyledi

Giriş Tarihi: 17.5.2014
Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan adayı Bülent Öğrü, birlik başkanı seçilmesi durumunda esnafın yanı sıra büyük sorunlarla karşılaşan şoförlerin de yanında olacağı mesajını verdi. Bülent Öğrü, yeni belediye başkanlarının görevlerine başladığını belirterek, "Adana'ya heyecan getiren yeni başkanlara heyecan verecek yeni başkan lazım" dedi. Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı adayı Bülent Öğrü, Pazar günü yapılacak kongre sonucu birlik başkanı seçilmesi durumunda hayata geçireceği projelerinin hazır olduğunu kaydetti.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİM
ESOB mevcut Başkanı Kazım Barışık'ın aynı zamanda Adana Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olduğunu belirten Bülent Öğrü, Barışık'ın esnaf sorunlarında olduğu gibi şoförlerin de sorunları ile ilgilenmediğini öne sürdü. Bülent Öğrü, "Adana'da ulaşım sorununu ben çözeceğim. Birlik Başkanı her ne kadar Adana Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olsa da şoförlerin sorunları ile ilgilenmiyor. Pazar günü yapılacak kongrede birlik başkanı seçilirsem, esnaf ve şoförlerin sorunlarını ben çözeceğim" güvencesi verdi.

SANAYİ SİTEMİZ OLACAK

Adana'da sanayi sitesi eksikliğine vurgu yapan Bülent Öğrü, "Sanayi sitesinin olmaması bizim en büyük sorunumuz. Birçok il ve ilçede sanayi siteleri var. Ancak metropol şehir olmaya aday Adana'da böyle bir site olmadığı gibi mevcut yönetimin böyle bir girişimi de maalesef yok. Adana'da ilk etapta kuzey ve güneyde birer tane olmak üzere sanayi sitesi yapmayı planlıyoruz. Bu siteler bütün sektörü kapsayacak. Yani örneğin bir bölümünde ayakkabıcılar, bir bölümünde konfeksiyoncular ve mermerciler olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnafın sorunu kalmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN