AGİAD'ın marina projesi Büyük'ün ilgisini çekti

Adana Genç İşadamları (AGİAD) yöneticileri, Vali Mustafa Büyük'e projeleri hakkında bilgi verdi. Vali Büyük, özellikle Marina Port projesine büyük ilgi gösterdi

Giriş Tarihi: 11.8.2014
Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Noyaner, Başkan Yardımcıları Ege Baş ve Ali Can Boğa, Genel Sekreter Cenk Yakın, Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Oskay, Fatma Uğurlar, Murat Erşahinoğlu ve Osman Ülke, Vali Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti. AGİAD Başkanı Sefa Noyaner, Vali Mustafa Büyük'e, derneğin vizyon projelerinden biri olan Marina Port projesi hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

ADANA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Noyaner, AGİAD olarak, kentin sosyal, kültürel ve ekonomik alanda gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli projeler ürettiklerini söyledi. AGİAD üyelerinin, işyerlerinde 33 bin 500 çalışan olduğunu ve faaliyetlerinin Adana ekonomisinin yüzde 17'sini oluşturan değer yarattığını, 4,4 milyar dolarlık ciro ile dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaptığını kaydeden Sefa Noyaner, "Tüm üyelerimizin ve dinamik bir yapıya sahip olan derneğimizin tek amacı, her açıdan gelişmiş bir Adana'nın oluşmasına önemli katkılar sunmak" dedi.

İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ
Adana Valisi Mustafa Büyük ise ziyarette, kentlerin sosyal, ekonomik ve kültürel alanda kalkınmaları yolunda sivil toplum kuruluşlarının çok önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çekti. AGİAD tarafından yürütülen Marina Port projesi'nin çok güzel ve yararlı bir proje olduğunu belirten Vali Büyük, Adana'nın gelişip kalkınması için, tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapmaya kararlı olduklarını ve kentin yararına olan tüm projeleri destekleyeceklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AGİAD'ın marina projesi Büyük'ün ilgisini çekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN