Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doktor Bayrak'ın 5 bininci ameliyatı

Giriş Tarihi: 1.9.2014
Adana Özel Ortadoğu Hastanesi Başhekimi ve Yönetim Kurulu Üyesi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Op. Dr. Mehmet Bayrak, laparoskopik safra kesesi ameliyatında rekor denebilecek bir başarıya imza attı. Op. Dr. Bayrak, 5 bininci laparoskopik safra kesesi ameliyatını gerçekleştirdi. Op. Dr. Bayrak'ın 5 bininci hastasının 33 yaşındaki Ziya Şahin olduğu bildirildi.

İYİLEŞME SÜRESİ KISA
Op. Dr. Mehmet Bayrak, ''Ameliyat oldukça başarılı geçti. Hastamıza laparoskopik yöntemle aynı anda hem safra kesesi hem de mide ile soluk borusu arasında bulunan mide fıtığı ameliyatı gerçekleştirdik" dedi. Geçirdiği operasyon sonrasında sıkıntılı günlerinin geride kaldığını söyleyen hasta Çetin Ziya Şahin ise sağlığına yeniden kavuşmanın vermiş olduğu mutluluğu dile getirdi.

BAŞARI EKİBİMİZİN

Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Halis Bayrak , "Sağlık sektöründe bizim en önemli malzememiz doktorlarımız. Doktor arkadaşlarımıza elde etmiş oldukları bu başarı ve gösterdikleri iyi niyetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca sadece safra kesesi ameliyatı ile beş bin kişiye ulaşmış olan Op.Dr. Mehmet Bayrak'ı başarılı çalışmalarından dolayı yürekten tebrik ediyorum. Adana halkının sağlığına katkıda bulunduğumuz için gururluyuz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doktor Bayrak'ın 5 bininci ameliyatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN