Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyeler Birliği Tarsus'ta toplandı

Giriş Tarihi: 29.9.2014
Çukurova Belediyeler Birliği'nin Eylül ayı toplantısı birlik ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın başkanlığında Tarsus'ta yapıldı. Toplantıda yeni üye belediyelerin üyelikleri kabul edilirken 2015 Mali yılı bütçesi görüşüldü. Birliğin 2015 Mali yılı bütçesi oy birliğiyle 1 milyon TL olarak belirlendi.

TARSUS ÇOK DEĞİŞMİŞ

Toplantıda söz alan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, "20 yıl önce bir köy görüntüsünde olan güzel kentimiz, Belediye Başkanımız sayın Burhanettin Kocamaz'ın göreve gelmesiyle hızla gelişen bir modern bir şehir olmuştur. Başkanımız, kentimizin tüm değerlerine sahip çıkarak, Tarsus'u bir tanırlılığını arttırmıştır" dedi.

BAŞKANLAR İLÇEYİ GEZDİ

Toplantının sonunda söz alan ÇBB Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, alınan kararların Mersin'e hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Başkan Kocamaz, ev sahipliğinden dolayı Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can'a teşekkür ederek, günün anısına plaket verdi. Çukurova Belediyeler Birliği Toplantısı sonrası birlik üyeleri, Tarsus'un tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediyeler Birliği Tarsus'ta toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN