bürokrasisi sağlık için yürüdü

Giriş Tarihi: 19.10.2014
Adana bürokrasisi sağlık için yürüdü

Valisi Mustafa Büyük ve bürokratlar, Halk Sağlığı İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Sağlıklı Yaşam yürüyüşünde yaklaşık 2 bin metreyi adımladı

Sağlık Bakanlığı'nın 2014-Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı etkinlikleri kapsamında Halk Sağlığı İl Müdürlüğü bir yürüyüş düzenledi. Merkez Park'taki yürüyüşe Vali Mustafa Büyük, vali yardımcıları, kamu kurumlarının yöneticileri, memurlar ve vatandaşlar katıldı. Eşofmanlar ve spor ayakkabılarla etkinliğe katılan Vali Mustafa Büyük ve beraberindekiler yaklaşık 2 kilometre tempolu biçimde yürüyüş yaptı.

FARKINDALIK İÇİN

Sabancı Merkez Camii önünde toplanan grup, yürüyüşe düşük tempoyla başladı. Grup daha sonra tempoyu yükselterek hızlı adımlarla yürüyüşü tamamladı. Yürüyüş boyunca Vali Mustafa Büyük karşılaştığı ailelerle kısa sohbetler yaptı. Bu arada Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri yürüyüşe katılanlara sağlıklı beslenme broşürü ve dijital adımsayar dağıttı. Adana Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Alper Acil, etkinliğin yürüyüş ve sporla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla düzenlendiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana bürokrasisi sağlık için yürüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN