Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Köy yolları genişletilmiş ama asfalt yapılmamış

Giriş Tarihi: 12.11.2014
Adana'dan bozuk yol şikayeti aldım. Tabii yine köy yolundan. Okurumuz Yüreğir'de Karataş Yolu üzerinde bulunan Irmakbaşı ve Gümüşyazı köylerine giden yolun bozuk olmasından şikayetçi. Diyor ki; "Aslında köyün yolu yapıldı. Özellikle DSİ sulama kanalının hemen yanından giden yol genişletildi. Daha sonra stabilize toprak döşenerek iyileştirildi. Fakat asfalt dökülmediği için çok toz yapıyor. Geçerken aracınız, üstünüz başınız her tarafınız toz toprak içerisinde kalıyor. Yine başka bir yerden daha gidiş var. Asıl köy yolu da o zaten. Ona da tadilat tamirat gerekiyor. Çünkü çok bozuk. Düzenlenip yapılması lazım." Şikayeti köşeme taşıdım. Umarım dikkate alınır.

MAVİ BULVAR TRAFİĞİ NASIL RAHATLAR?
Adana'dan bir trafik tıkanıklığı şikayeti aldım. Mavi Bulvar'da oturan okurumuz, "Her gün sabah ve akşam yol çok tıkanıyor. Özellikle işe gidiş ve akşam dönüş saatlerinde sorun yaşıyoruz. Asıl sorun Mavi Bulvar'da değil. Az ileride bulunan metro köprüsünün altındaki kavşakta. Bu kavşak özellikle akşam saatlerinde çok tıkanıyor. Araçlar seyredemiyor, haliyle bu tıkanıklık Alpaslan Türkeş Bulvarı'ndan gelen araçlara kadar uzanıyor. Köprünün altındaki tıkanıklığa çözüm bulunursa sanıyorum Mavi Bulvar nefes alacak" dedi.

GÜLMECE
Yerli turistlerden biri havuzda oynaşıp duran alabalıkları göstererek soruyor: "Taze mi bunlar?" Garson gayet pişkin: "Yok abla, pil takip oynatiyiruk onlari!"

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Köy yolları genişletilmiş ama asfalt yapılmamış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN