Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kupaların en büyüğü

Adana'da üç gün süren İllerarası Binicilik Engel Atlama Yarışması en büyük kupalı koşularla son buldu. Dereceye girenlere ödüllerini Vali Mustafa Büyük verdi

Giriş Tarihi: 9.12.2014
Kupaların en büyüğü
İllerarası Binicilik Engel Atlama Yarışması heyecanı, Valilik ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupaları'yla son buldu. Atlıspor Kulübü'nde gerçekleştirilen ve 3 gün süren yarışmaya Adana'nın yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Gaziantep ve Eskişehir'den toplam 67 binici katıldı. Her iki kupayı da Sencer Horasan kazandı.

VALİ BÜYÜK KUPAYI VERDİ

Valilik Kupası koşusunda 'Aron' isimli atıyla İstanbul Samandıra Atlıspor Kulübü'nden Sencer Horasan birinciliği, Wiseccrackisimli atıyla İstanbul Atlıspor Kulübü'nden Sencer Can ikinciliği, Paulo Pocalino isimli atıyla yine Samandıra'dan Sencer Horasan üçüncülüğü elde etti. Dereceye girenlere ödüllerini Vali Mustafa Büyük, Binicilik Federasyonu Başkan Vekili Bülent Bora verdi.

HORASAN YİNE BİRİNCİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası koşusunda da kupa VDL Emmerton isimli atıyla Samandıra Atlıspor Kulübü'nden Sencer Horasan'ın oldu. Canpari 1 isimli atıyla Uğur Yılmaz ikinci, Unlimited Layd isimli atıyla Senem Kibar üçüncü sırada yer aldı. Kupaları Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitim Daire Başkanı Metin Bayram, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kupaların en büyüğü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN