Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep'te sağlığın kahramanlarına ödül

Gaziantep'te sağlık çalışanları ve sağlık alanında gönüllü hizmeti olanlar ödüllendirdi. Törende Dr. Ersin Aslan'ın anısına'da bir ödül verildi

Giriş Tarihi: 13.12.2014
Gaziantep'te sağlığın kahramanlarına ödül
Gaziantep'te yayımlanan Narkoz Sağlık Dergisi, sağlık sektöründe çalışan bazı isimler ile sağlıkta gönüllü hizmetleri olanları ödüllendirdi. Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar tiyatro salonunda düzenlenen tören, oyuncu İpek Tanrıyar'ın sunumuyla gerçekleşti. Narkoz Sağlık Dergisi 1. Sağlık Ödülleri Töreni'ne, sağlık sektöründen ve bürokrasiden birçok isim katıldı.

SAVAŞIN ÇİLEKEŞLERİ

Derginin sahibi Mezine Sırakaya, yaptığı konuşmada önceliği insan hayatı kurtarmak olan sağlık çalışanlarına bir nebzede olsa minnet borcunu ödemek için bu töreni düzenlediklerini söyledi. Konuşmaların ardından 17 kategoride 20 ödül sahiplerine verildi. Törende, 2012 yılında bir hasta yakını tarafından görev başında öldürülen Dr. Ersin Arslan anısına eşi Dr. Sibel Arslan'a da ödül verildi. Arslan ödülünü kayınbiraderi Erkan Arslan ile birlikte aldı. Gözyaşlarına hâkim olamayan Dr. Sibel Aslan ve Erkan Arslan salondakilere duygusal anlar yaşattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep'te sağlığın kahramanlarına ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN