Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Final Anaokulu'nda mutlu yarınlara

Adana'da Final ailesinin yeni üyesi Final Anaokulu'nda 4-6 yaş aralığındaki çocuklar emin ellerde yarınlar için hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 30.12.2014
Final Anaokulu'nda mutlu yarınlara
2014-2015 eğitim öğretim yılında öğrencileri ile buluşan Adana Final Anaokulu'nda minikler, yarınlara emin ellerde hazırlanıyor. Yılların tecrübesi, oyun ve uygulamalarla harmanlanıp 4-6 yaş aralığındaki çocuklara aktarılıyor. Kapalı alanı bin 200 metrekare, bahçesi 400 metrekare olan Final Anaokulu'nda 55-60 metrekarelik geniş ve ferah sınıflarda eğitim veriliyor. Final Anaokulu'nda ayrıca kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, tırmanma duvarları, dans ve halk oyunları atölyesi, satranç ve görsel sanatlar atölyeleri de yer alıyor.

YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKIYOR

Alanında uzman eğitimcilerden oluşan kadrosuyla güvenli bir gelecek ve sağlam bir başlangıç için adımını atan Final Anaokulu'nda çocukların gelişimlerini desteklemek, öğrenmelerini sağlamak, iyi alışkanlıklar edindirmek, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için çalışmalar yapılıyor. Proje tabanlı eğitim programının uygulandığı Final Anaokulu, yaşam boyu öğrenmeyi, kendi başlarına karar almayı, grupla çalışmayı, işbirliğine dayalı öğrenmeyi ve en önemlisi emek vererek başarma duygusunu kazandırıyor.

ÇAĞDAŞ ÖĞRENME ORTAMI
En küçük Finalistleri yarınlara hazırlarken onların kişilik özelliklerine göre, ilgi, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir ortam hazırladıklarını belirten Final Anaokulu Müdürü Emine Soyal, "İnsan gelişiminin kişilik temellerinin okul öncesi döneminde atıldığı gerçeğinden hareket ederek, amacımız çocukların ileriki yıllarda kullanacağı bilgi ve becerilerinin altyapısını oluşturmak, karar veren, araştırmacı, öz disiplin sahibi, sosyal becerileri gelişmiş, Atatürk, vatan, millet, bayrak, aile ve insan sevgisiyle dolu, manevi değerlere bağlı bireyler yetiştirmektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Anaokulu'nda mutlu yarınlara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN