'Birbirimizi tüketmeden kentimizi yükseltelim'

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, "Birbirimizin enerjisini tüketmezsek büyük bir enerji ortaya çıkacaktır. Bu da kentimizi yükseltir" dedi

Giriş Tarihi: 5.2.2015
'Birbirimizi tüketmeden kentimizi yükseltelim'
Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, "Birbirimizin enerjisini tüketmezsek büyük bir enerji ortaya çıkacaktır. Bu büyük enerji mutlaka uygulandığı alanda bir değişim yaratacaktır. İşadamlarının, sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşların güç birliğinden doğan sinerjiyle kentimiz iyi bir konuma gelebilir" dedi.

ÜRETİM MERKEZİ
KMTSO'nun 21. Meclis Toplantısı'nda konuşan Vali Güvençer, güç birliğinin önemini anlatarak "Kahramanmaraş'ta vatandaşından sanayicisine sivil toplum kuruluşlarından diğer ilgililere kadar herkesin ortak hareket etmesi gerekir. Kahramanmaraş özellikle son 20 yıldır Türkiye ortalamasının üstünde büyüyüp pek çok kalemde ülkedeki en önemli üretim merkezlerinden olmuştur" diye konuştu.

YÜKSEK DEĞERDE

Kahramanmaraş'ın teşvik uygulamalarında, bölgesel ve yerel kalkınma da Türkiye'nin ekonomi literatüründe örnek bir vilayet olduğunu anlatan Vali Güvençer, "Kahramanmaraş sosyo-ekonomik dinamikleri ve hareketleri anlamında ve gelişme konusundaki kaynaklarında son derece yüksek değerde" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Birbirimizi tüketmeden kentimizi yükseltelim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN