Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ak kadrolar dayanışma ve heyecan içinde

AK Parti aday adayı Mahmut Arıkan: Bana görev nasip olursa hep zaman yanınızda olacağım. Beni görmekten bıkacağınız bir vekil olmaya adayım

Giriş Tarihi: 28.2.2015
Ak kadrolar dayanışma ve heyecan içinde
Haziran seçimlerinde Kahramanmaraş'ın Türkiye rekorunu kırmaya hazırlandığını söyleyen AK Parti Milletvekili aday adayı Mahmut Arıkan, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Erkoç, AK Parti İl Başkanımız Metin Doğan başta olmak üzere Kadın Kolları, Gençlik Kolları, ilçe belediye başkanlarımız ve ilçe teşkilatlarımızla AK kadrolar büyük bir dayanışma ve heyecan içerisinde. Bu gurur veriyor. 'Bu Mahmut Arıkan yine mi burada diyeceğiniz bir aday olmaya hazır��m" dedi.

HEYECANIM ARTIYOR

Teşkilatlar ve partililerle istişarelerde bulunmak, yapılacak temayül öncesinde destek istemek için Elbistan, Afşin, Göksun, Andırın, Nurhak ve Ekinözü ilçe teşkilatlarına giden ve buralarda delegeler, belediye başkanları ile bir araya gelen AK Parti milletvekili aday adayı iş adamı Mahmut Arıkan, "Gittiğim yerlerde birbirinden zeki, kabiliyetli, yüreği ülkemiz için çarpan, güzel yürekli gönül dostlarımı gördükçe heyecanım bir kat daha artıyor" diye konuştu.

MESAİ GÖZETMEK YOK
İş adamı Mahmut Arıkan, "Eğer görev bana nasip olursa, başta Büyükşehir Belediye Başkanım, ilçe belediye başkanlarım, il başkanım ve ilçe başkanlarımın görüş ve önerilerini doğrultusunda şehrimiz için hayata geçirilecek projelerin başlamasında mesai gözetmeden emek sarf edeceğim. Hep yanınızda olacağım. İlçe teşkilatlarımızla, sivil toplum örgütleriyle, işçilerimiz, çiftçilerimiz ve esnafımızla bir araya gelerek sizleri TBMM'de temsil edeceğim. Bir derdiniz olduğunuzda yanınızda olmazsam, derdinizi bilmezsem nasıl çözüm üretebilirim" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak kadrolar dayanışma ve heyecan içinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN