Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önce maaşı şimdi de yeşil kartı iptal edildi

Giriş Tarihi: 12.3.2015
Önce maaşı şimdi de yeşil kartı iptal edildi

Adana'da küçük yaşta geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle el ve ayakları tutmayan ve yüzde 90 engelli raporu bulunan Zülfiye Gökmen'in önce üç ayda bir aldığı bakıcı maaşı şimdi de yeşil kartı iptal edildi

Adana'da küçük yaşta geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle el ve ayakları tutmayan 35 yaşındaki Zülfiye Gökmen'in önce üç ayda bir aldığı bakım maaşı şimdi de yeşil kartı iptal edildi. Yeşil kartın iptal edilmesi nedeniyle kızının ilaçlarını alamadığını söyleyen anne Emine Gökmen, "Yüreğir Kaymakamlığına başvurduk, bizimle ilgilenmediler. Kızımın ilaçlarını alamıyorum. Sağlık durumu da her geçen gün de kötüye gidiyor" dedi.

YÜZDE 90 ENGELLİ RAPORU VAR
Yüreğir ilçesi Mutlu Mahallesi'nde oturan, yüzde 90 özürlü raporu bulunan Zülfiye Gökmen'in tüm ihtiyacı annesi Emine Gökmen tarafından karşılanıyor. Daha önce üç ayda bir aldıkları 750 lira olan bakım ücretinin kesildiğini söyleyen anne Emine Gökmen, "Maddi durumumuz iyi değil. Şimdi de yeşil kartı iptal ettiler. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız. Kızımın ilaçlarını alamıyorum. İlaçlarını kullanamadığı için kızım uyuyamıyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Önce maaşı şimdi de yeşil kartı iptal edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN