Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Edelerim benim rehberim olacak"

Giriş Tarihi: 16.3.2015
Edelerim benim rehberim olacak

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan, "Bu ülkede yaşayan herkesin hangi nedenden dolayı olursa olsun AK Partiye vefa borcu vardır" dedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan, adalet ve kalkınma hareketinde bir yapı taşı olmak için çıktığı yolda, makam ve kimlik değil, memleketine olan sorumluluk bilinciyle demokrasi yürüyüşünde Kahramanmaraş için yürümeye aday olduğunu söyledi. Kentte sivil toplum örgütleri, esnaflar ve şehrin kanaat önderleriyle bir araya gelip tavsiyelerini almaya devam eden Mahmut Arıkan, "Atalarımız 'Bir elin nesi var iki, elin sesi var' demiş. Görev bize nasip olursa, bu şehre dikilecek bir çiçeğide, kopartılacak bir dikeni de hep birlikte yapacağız. Bize vekâleti veren Kahramanmaraşlı hemşerilerim benim rehberim olacak. Hemşerilerimle birlikte 'kendimiz için değil kentimiz' için diyerek birlikte bu görevi yapacağım" dedi.

AK PARTİ'DEN TARİHİ KATKI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti hareketinde Ak kadroların Türkiye'ye tarihi katkılar yaptığını söyleyen Mahmut Arıkan, "Bunların başında siyasi ve finansal istikrar, barış ve huzur gelir. Finansal istikrar daha fazla iş, daha fazla ekmek demektir. İşte istikrar için, istihdamın azalmaması için AK kadrolara gerek olan 400 milletvekilliğinde Kahramanmaraş'ın payı 8 milletvekilidir. Bunun için 7/24 çalışmak zorundayız. Bu ülkede yaşayan herkesin her ne nedenden olursa olsun AK Partiye vefa borcu vardır. 8 Haziran sabahı Yeni Türkiye, Yeni Anayasa, çok daha mutlu bir Türkiye için milletimiz AK Parti demeye devem edecektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Edelerim benim rehberim olacak"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN