Adana Adliyesi'ne yakışan görüntü

Adana Adliyesi'ne yakışan görüntü
Adana Adliyesi'ne gelenlerin işlemlerini kolay yapabilmeleri, gidecekleri yere rahat ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla hizmete giren 'Ön Büro ve Danışma Masası' ile tarihi binadaki peyzaj çalışması yapılan iç bahçe törenle hizmete girdi. Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, vatandaşların ve avukatların yargısal hizmetlere ulaşmasını kolaylaştırmayı amaçladıklarını söyledi.

SİSTEM GELİŞTİRİLDİ

Adana Valisi Mustafa Büyük'ün de katıldığı törende konuşan Başsavcı Ali Yeldan, adliyelerde her geçen gün iş yükünün arttığını belirterek, "Mevcut sistemin çağın değişen şartlarına ayak uyduramaz hale gelmesi Türk yargısında bir dönüşümü zorunlu kıldı. Bu proje ile Avrupa Birliği ülkelerindeki en iyi uygulamalar göz önünde bulundurularak sistem geliştirildi" dedi.

VASIFLI HİZMET

Yapılan çalışmanın Adana Adliyesi'ne yakıştığını belirten Vali Mustafa Büyük, "Toplum olarak artık kamu kurumlarından vatandaşımız en nitelikli hizmeti almak istemektedir. Çağımızın gerektirdiği şartları, teknolojinin getirdiği fırsatları, ülkemizin sağlamış olduğu gelişmeleri değerlendirerek hepimizin mutlu olacağı daha vasıflı bir hizmeti gerçekleştirmiş olacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Adliyesi'ne yakışan görüntü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN