Ak Parti Adana'da tempoyu arttırdı

AK Parti milletvekili adayları Aladağ'a çıkarma yaptı. Coşkulu kalabalığa seslenen adaylar, Adana'da oy rekoru kıracaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 21.4.2015
Ak Parti Adana'da tempoyu arttırdı
Geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in katılımı ile İmamoğlu ilçesinde seçim çalışmalarını başlatan AK Parti 25'inci dönem milletvekili adayları bu kez Aladağ ve Yumurtalık ilçelerine çıkarma yaptı. İl Başkanı Fikret Yeni ile parti yöneticilerinin de katıldığı toplantıya coşkulu bir kalabalık eşlik etti. Halka seslenen adaylar, 7 Haziran seçimlerinde Adana'da oy patlaması yapacaklarını belirterek, "Adana'nın 14 milletvekilini almak için 24 saat çalışacağız" dedi.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Aladağ'a gitmeden önce İl Başkanı Fikret Yeni, aday adaylarına bir yemek verdi. Burada konuşan AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Ünüvar, aday adayları ve adayların omuz omuza vererek çalışacağını ve 7 Haziran gecesinde zafer kutlaması yapacağını söyledi. İl Başkanı Fikret Yeni de, milletvekili olmanın sadece bir hizmet aracı olduğunu belirterek, "Bugün buradaki bu tablo, aday adayı tüm kardeşlerimin genel merkezimizin verdiği kararın arkasında durduklarını gösteriyor. İşte AK Parti'nin siyasi ahlakı da bunu gerektiriyor" diye konuştu. AK Parti Adana milletvekili adayları seçim çalışmalarına Aladağ ve Yumurtalık ilçelerinde devam etti. Adeta mitinge dönüşen aday tanıtım toplantısına katılan vatandaşlar, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik her adayın ismini okunduğunda uzun süre alkışladı. Coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti Adana Milletvekili Adayı, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, konuşmasında 7 Haziran'da önemli bir seçim olduğuna vurgu yaptı.

"BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR"
Ünüvar, "Bu seçim, eski Türkiye'nin vesayetçi yapısını savunan partilerle, Yeni Türkiye vizyonunu savunan AK Parti arasında olacaktır. Partimizin adayları Adana'da yaşayan her vatandaşımızı kucaklayan bilgili, donanımlı, heyecanlı ve samimi kişilerden oluşuyor. AK Parti olarak 13 yılda hem Türkiye için hem Adana için çok önemli işler başardık. Ama daha yapacak çok işimiz var. Yeni Türkiye yolunda ikinci yarı yeni başlıyor. Rakiplerimiz sürekli faul yapacak ama yılmayacağız, bıkmayacağız, usanmayacağız. Çünkü hem Türkiye için hem Adana için büyük hayallerimiz var. Halkımız da bu hedeflerimize ortak olacaktır. Ben milletvekili seçildikten sonra vatandaşlarımızı hiç unutmadım. Seçilecek arkadaşlarımızla birlikte yine unutmayacağız. Türkiye ve Adana'yı 2023 hedeflerine ulaştıracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak Parti Adana'da tempoyu arttırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN