Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MEÜ'nün iletişimcileri TRT'den ödüllerini aldı

Giriş Tarihi: 31.5.2015
MEÜ'nün iletişimcileri TRT'den ödüllerini aldı
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından düzenlenen 'Geleceğin Genç İletişimcileri Yarışması'nda dereceye giren Mersin Üniversitesi (MEÜ) İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri, radyo, televizyon ve sinema alanında iki birincilik, bir de ikincilik ödülü alarak önemli bir başarıya imza attı.

'BAĞ'DAN GELDİ
TRT'nin Ankara Arı Stüdyoları'nda gerçekleştirilen ödül töreninde 'Bağ' isimli eseriyle Televizyon Yayıncılığı Dalı, Drama Tekniğiyle Üretilmiş Kısa Film kategorisinde 1'nci olan MEÜ İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4'ncü sınıf öğrencisi Oğuz Bulut, ödülünü yapımcı Birol Güven'in elinden aldı.

4 İSİM bir ÖDÜL

Televizyon Spor Haberi dalında 1'ncilik ödülü ise 'Bocce Aşkı' isimli eserin sahipleri olan MEÜ Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 3'ncü Sınıf öğrencileri Harun Bor, Murat Erol, Victoria Bukareva ve Maksat Rejepov'un oldu. Radyo Haberleri kategorisinde 'Organ Bağışı' isimli eserleriyle 2'nciliğe layık görülen MEÜ Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 3'ncü sınıf öğrencileri Orhan Sevinç, Eda Özyurt ve Fatımatüzzehra'nın ödülleri de Reuters Haber Ajansı Ankara Haber Müdürü Orhan Coşkun ve A Haber Ankara Haber Müdürü Murat Akgün tarafından verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MEÜ'nün iletişimcileri TRT'den ödüllerini aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN