Çukurova GİAD'dan bir kültür hizmeti daha

Giriş Tarihi: 8.6.2015
Çukurova GİAD'dan bir kültür hizmeti daha
Adana'nın en etkin sivil toplum örgütleri arasında yer alan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), 'Dünya kenti' vizyonunun dillerden düşmemesini, dünya kenti hedefinde projelerin konuşulmasını sağlama çalışmaları kapsamında, kültür hizmeti olarak Adana'ya SıfırBir Dergisi'ni kazandırdı. Farklı konularda, birbirinden güzel yazılar, röportajlarla dikkat çeken SıfırBir'in ilk sayısının kapağında Adana'nın bağrından yetişen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yer aldı.

YILDA 3 YAYIN
İş dünyasının yanı sıra ekonomi, spor, moda, sanat, iş hukuku, seyahat, tasarım, tarım gibi birbirinden farklı onlarca konunun yer bulduğu Çukurova GİAD SıfırBir dergisi, 15 Mayıs, 15 Ekim ve 15 Aralık olmak üzere yılda 3 kez yayınlanacak. Dergide, derneğin etkinliklerine de yer verilecek, üyelerin bulunduğu sektörler, firmaların tanıtımları da yapılacak. SıfırBir dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni gazeteci Yüksel Eker, Yayın Koordinatörlüğünü Ceyhun Baskın yürütecek. Yayın Kurulu'nda da Aslı Teymen, Didem Görgün, Efsun Tekyeten, Gonca Saygılı, Kahraman Özer Canbulan, Özgür Çerçi, Selçuk Ramazanoğlu ve Tolga Gezerşen yer alıyor.

GİDECEĞİMİZ YER BELLİ
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, SıfırBir'in ilk sayısındaki yazısında da Adana'ya verdikleri önemi dile getirdi. Başkan Sakarya, Çukurova GİAD olarak sadece üyelerine karşı sorumlu olmadıklarını belirterek, şöyle dedi: "Biz, işadamlarının yanı sıra doğduğumuz, doyduğumuz, kazandığımız, çocuklarımızın geleceği olan Adana'ya daha fazla katkı koymak için daha fazla çalışacağız. Kentin en etkin derneği olmak tabi ki kolay değil. Liderlik sorumluluk demektir. Biz de bu sorumluluğun farkındayız. Hani bir söz vardır, 'Nereye gideceğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok' diye. Çukurova GİAD, nereye gideceğini, hedefinin ne olduğunu çok iyi biliyor. Sevdası hep aynı; Adana. Hedefi hep aynı; Adana. Yolu hep aynı; Adana'ya hizmet yolu."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD'dan bir kültür hizmeti daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN