Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarihi konaklarda iftar keyfi yaşanıyor

Giriş Tarihi: 28.6.2015
Tarihi konaklarda iftar keyfi yaşanıyor

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, restore ettirdiği tarihi Şehreküstü konaklarında her gün 2 bin kişi iftar yemeklerinde ağırlanıyor

Şahinbey Belediyesi tarafından her yıl hazırlanan iftar sofrası bu yıl Şehreküstü Konaklarına kuruldu. Ramazan'ın ilk gününden itibaren vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinden günle 2 bin kişi faydalanıyor. Şahinbey Belediyesi ve hayırsever vatandaşlar tarafından yapılan bağışlarla 30 gün boyunca açık olacak olan iftar sofrasından, toplamda 60 bin kişi faydalanacak.

SORUNLARI DİNLİYOR
Şahinbey Belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun da katıldığı iftar yemeklerinde vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinliyor. Vatandaşlar verilen yemeklerden ve sağlanan maneviyat yüklü ortamdan memnun olduklarını ifade ederek, yapılan hizmetlerden oldukça memnun olduklarını söylediler.

İŞADAMLARI SPONSOR
Başkan Mehmet Tahmazoğlu ise "Manevi değerleri yüksek olduğu bu aylarda günlük 2 bin kişiye iftar yemeği veriyoruz. İşadamlarımız da yemeklere sponsor olarak hayır duaları alıyor. İftar sonrasında da vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinliyoruz. Ramazan boyunca iftar yemeğimiz devam edecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarihi konaklarda iftar keyfi yaşanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN