Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tayini çıkanlara yemekli veda

Adana'da tayinleri çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi. Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, tayini çıkan meslektaşlarına teşekkür edip, başarı diledi

Giriş Tarihi: 6.7.2015
Tayini çıkanlara yemekli veda
Adana Adliyesi'nde görev yaparken Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yaz kararnamesi ile başka il ve ilçelere atanan hakim ve Cumhuriyet savcılarına, iftar yemeğiyle veda edildi. Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, meslektaşlarına verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederken, Adana anısı olarak kentin simgesi Büyüksaat maketi ile plaket verdi.

"DERİN İZ BIRAKTILAR"
Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, meslektaşlarıyla, herkes için anlamı ve önemi olan Ramazan akşamında buluşmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başka adliyelere atanan hakim ve savcılara hizmetleri ve çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başsavcı Yeldan, "Tayini çıkan tüm meslektaşlarımız, burada görev yaptığı sürede derin izler bıraktı" diye konuştu.

HELÂLLİK İSTEDİ

Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı'ndan İstanbul Anadolu Hakimliği görevine atanan Mehmet Kaya,13 yıldır görev yaptığı Adana Adliyesi'nde 4 yıldır Adalet Komisyonu Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, adaletin tecellisini sağlamak için en adaletli şekilde, herkese eşit mesafede davranmaya gayret gösterdiğini söyledi, meslektaşlarından helâllik istedi.

PLAKET VERİLDİ

Mersin hakimliklerine atanan Remzi Nazlıcan ve Nuray Küçük, Kayseri Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Sıtkı Kulualp, Kağızman Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Bilen Başyiğit, Kağızman Hakimliği'ne atanan Seyda Hoşkür Başyiğit, Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Faruk Dükan ile savcılık görevinden istifa eden İsmail Kök, plaket ve anı hediyelerini törenle elinden aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tayini çıkanlara yemekli veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN