Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanko vergi listesine damgasını vurdu

Konukoğlu ailesi Gaziantep'de Gelir Vergisi rekortmenleri listesinin ilk 8 sırasını aldı. Kurumlar Vergisi listesinde ise Sanko'nun 10 şirketi yet aldı

Giriş Tarihi: 8.7.2015
Sanko vergi listesine damgasını vurdu
Gaziantep Gelir Vergisi rekortmenleri listesinde ilk 8 sırayı, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri aldı. Kurumlar Vergisi rekortmenleri listesinde ise SANKO'nun 10 şirketi bulunuyor. Gaziantep 2014 yılı Gelir Vergisi Rekortmenleri Listesinde; SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Hakan, Sami, Cengiz ve Turgut Konukoğlu, ilk 8 sırayı aldı. Kurumlar Vergisi rekortmenleri listesine ise Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. 2., Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. 5., Sanko Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 7., Temko İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. 13., ASCE İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 17., Avnet Technology Solutions Sanayi ve Ticaret A.Ş. 28., Auer Elektrikli Ev Aletleri İmalat A.Ş. 29., Sanko Makina Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 34., Gaziantep Ytong Sanayi A.Ş. 40. ve Sanko Dış Ticaret A.Ş. 73. sıradan girdi.

TÜRKİYE BAŞARISI ÇOK YÜKSEK

Bu arada, Türkiye Vergi Rekortmenleri Listesi'ne, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu 49., Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu 83., Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu 93. ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Konukoğlu 98. sırada yer aldı. Gaziantep'te geçen yıl açıklanan Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi ödeyenler listesine de SANKO ve Konukoğlu Ailesi damgasını vurmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanko vergi listesine damgasını vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN