Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final Okulları eğitim dönemine hazır

Giriş Tarihi: 20.8.2015
Adana Final Okulları eğitim dönemine hazır
Adana Final Okulları 2015-2016 eğitim öğretim yılı açılış genel kurul toplantısı okulun tiyatro salonunda yapıldı. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem'in de katıldığı toplantıda Adana Final Okulları yönetim birimleri ve öğretmenleri tam kadro hazır bulundu.

İKİ BÜYÜK BİRİNCİLİK VAR
Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan yaptığı konuşmada, Adana Final Okulları'nın 5 yılını değerlendirerek elde edilen başarıların altını çizdi. Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ise konuşmasında, 5 yıldır faaliyet gösteren Adana Final Okulları'nın bu kısa sürede iki büyük birincilik elde ettiğini söyledi.

"ADIMIZI TÜRKİYE DUYDU"
Ertem, "2013 LYS Türkiye 1'inciliğinden sonra 2015'te de TEOG Türkiye 1'inciliği gururunu birlikte yaşıyoruz. Adana Final Okulları deneyimli ve başarılı eğitim kadrosuyla 5 yıldır türlü başarılara imza atarak adını ülke genelinde duyurmuştur" dedi. Ertem, Adana Final Okulları'nın 2015-2016 eğitim öğretim yılında yapacağı çalışmalar ve yürütülecek projelerle ilgili bilgi aktararak, Final kurum kültürü hakkında da açıklamalar yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları eğitim dönemine hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN