Anamur'da muz güzelleri seçildi

Giriş Tarihi: 14.10.2015
Anamur'da muz güzelleri seçildi

Anamur'da düzenlenen 2'nci Tarım ve Gıda Fuarı'nda Muz Güzeli yarışması yapıldı. Jüri, dereceye girecek adayları seçmekte zorlandı

Anamur 2'nci Tarım ve Gıda Fuarı etkinlikleri kapsamında Muz Güzeli yarışması yapıldı. Yarışmada, yaşları 16 ile 26 arasında değişen 18 yarışmacı kıyasıya yarıştı. Yarışma jürisi bankacı Atilla Uğur Öztürk, fotoğraf sanatçısı Hacı Gürbüz, estetisyen Filiz Duman, organizatör Nejla Akgül'den oluşurken, jüri başkanlığını Mine Sanat Merkezi Sahibi Mine Kaplan yaptı. Yarışmaya farklı yaş gruplarından İlayda Şen, Berna Yıldız, Aylin Yılmaz, Gamze Afacan, Hilal Ülkü, Sevda Sarı, Fatma Ceran, Meryem Türkmen, Ebrar Şahin, Esra Şahin, Arzu Aydın, Seda Çetin, Emine Çetin, Ayça Bal, Aslı Yılmaz, Emine Oktan ve Gamze Nur Kara katıldı. Yarışmacılar tek tek jüri önünde yöresel kıyafetler ve ellerinde muz sepetleri ile yürüdü.

ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Jüri değerlendirmesi sonucu Seda Çetin 3'üncü, Berna Yıldız 2'nci ve Aylin Yılmaz "Anamur Muz Güzeli" seçildi. Dereceye giren güzellere ödüllerini ve hediyelerini Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anamur'da muz güzelleri seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN