Antakya Belediyesi artık daha iyi hizmet verecek

Giriş Tarihi: 21.10.2015
Antakya Belediyesi artık daha iyi hizmet verecek

Antakya Belediyesi'nin 88 yeni aracı barındıran Makine İkmal Tesisi törenle hizmete girdi. Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, tesis ve bünyesindeki araçlarla hizmet kalitesinin katlanacağını söyledi

Antakya Belediyesi'nin Makine İkmal Tesisi düzenlenen törenle açıldı. Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, "18 aylık görev süremizde belediyemize 88 yeni araç kazandırdık. Bunlardan 20'si kamyon, 32'si binek aracı, 5'i servis aracı, 1'i vidanjör, 2'si arazöz, 1'i kanal açma aracı, 2'si büyük kepçe, 6'sı hidrolik kepçe, 3'ü grayder, 4'ü parke taşı uygulamasında kullanılan araç" dedi.

SADECE 3 AYDA TAMAMLANDI

Makine İkmal Tesisi'nin yapıldığı alanın daha önce metruk bir bölge olduğunu kaydeden Başkan Kimyeci, Vali Ercan Topaca'nın desteğiyle belediyeye tahsis edildiğini belirtti. Sadece 3 aylık çalışmayla tesisi yaptıklarını kaydeden Başkan İsmail Kimyeci, "Makine İkmal Tesisi ve bünyesindeki modern araçlarla Antakyalılara daha hızlı ve daha nitelikli hizmet vereceğiz" diye konuştu.

MEVZUAT SAYESİNDE OLUYOR

Vali Ercan Topaca ise Türkiye'de 2004 yılından itibaren belediyelerin yetkileri, görevleri, imkanları ve kullandıkları kaynakların artırılmasıyla, kentlerin güzelleşmesi yönünde önemli adımlar atıldığını söyledi. Topaca, "Kentlerimizin alt yapı ve üst yapısı eksiklere rağmen hızla iyileşiyor. Bunda 15 yıl içinde mevzuatta yapılan değişikliklerin çok önemli bir payı var" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antakya Belediyesi artık daha iyi hizmet verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN