Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş'ta bir EKOL: Naz Butik

Kadınların vazgeçilmezi haline gelen Naz Butik, kıyafet, aksesuar ve çantada ekonomik ve heyecan verici ürünleriyle seçenekler sunuyor

Giriş Tarihi: 29.10.2015
Kahramanmaraş'ta bir EKOL: Naz Butik
Kahramanmaraş'ta kadınların hayal dünyasını gerçek kılan Naz Butik, kıyafet, aksesuar ve çantada sağladığı ekonomik ve heyecan verici ürünleriyle tüm müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Seçil Cilve tarafından bir süre önce kapılarını giyinmesini bilen ve kendine özen gösteren Kahramanmaraşlı kadınlara açan Naz Butik ve Ekol Mağazası, tüm müşterilerini her biri birbirinden güzel ve farklı ürünlerini görmeye davet ediyor.

HER KADIN GÜZELDİR

Naz Butik ve Ekol Mağazası sahibi Seçil Cilve'ye göre, 'güzel olmayan kadın yoktur'. "Giyimine özen gösteren, dayatma moda kalıplardan sıkılmış, fark edilebilen ve farklılık yaratacak, kadınlara her konuda yardımcı oluyoruz" diyen Seçil Cilve, hayalini kurduğu sektöre 2011 yılında adım attığını belirterek, "İçimde var olan moda sevgisine kulak verdim. Büyük bir eksikliği gidermiş olmanın kıvancını yaşıyorum. Modern ve çağdaş mağaza konseptinin ortaya çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu. Kurumsallaşma kararı alarak özel dikim kıyafetleri markalaştırarak BySC'nin patentini aldıklarını belirten Cilve sözlerini şöyle sürdürdü: BySC markasını aldıktan sonra bu işi daha da genişletmeyi düşündüm. İkinci şubemiz olan Ekol böyle doğdu. İşime aşığım. Bu aşkı canlı tutmak için çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim. İki çocuk annesiyim. İstanbul'da büyüdüm ama Kahramanmaraş'ı çok seviyorum. Girişimci bir yanım vardır. İnsanlarla ilişkilere önem veriyorum."

ÇALIŞAN İNSAN BAŞARIR
Müşterilerine önerilerinden de bahseden Seçil Cilve, "Bir kadının vücut şekli çok önemlidir. Dar kıyafetler yerine rahat parçalar tavsiye ediyorum. Sadece tek parçayı öne çıkarıp vurgulanması taraftarıyım. Aksesuar önemlidir, kıyafeti tamamlar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'ta bir EKOL: Naz Butik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN