Dumansız fabrika ÇAĞ'a büyük ödül

Çağ Üniversitesi'ne Avrupa'dan çok önemli bir ödül geldi. Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, "Bölgenin Harward'ı olarak tanınan üniversitemiz hak ettiği bir ödül aldı" dedi

Giriş Tarihi: 17.11.2015
Dumansız fabrika ÇAĞ'a büyük ödül
Avrupa'nın en büyük öğrenci ağı Erasmus Student Network (ESN) bünyesinde, ESN Türkiye ve ESN İnternational düzeylerinde Çağ Üniversitesi'ni temsil eden ESN Çağ International Student Club, son derece önemli bir ödüle layık görüldü. ESN Çağ, 2014-2015 yılı bahar döneminde yaptığı SocialErasmus Projeleri ile Türkiye'nin en çok SocialErasmus Projesi gerçekleştiren Section'ı ödülünü aldı. Ödül, her dönem 1 defa düzenlenen ve bu dönem "Fall NP (National Platform) Bursa 15" adıyla Bursa'da düzenlenen, ESN Türkiye bünyesindeki, bütün ESN şubelerinin katılımıyla gerçekleştirilen yılın en kapsamlı toplantısında, ESN Çağ üyelerine verildi.

ÇAĞ'LI OLMAK AYRICALIK
SocialErasmus Projeleri, Çağ Üniversitesi'ne Erasmus Öğrenci Değişim Programıyla Avrupa ülkelerinden gelen öğrencilerle birlikte gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerini kapsıyor. Bu projelerin koordinasyonunu başta, SocialErasmus Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Karakılıç olmak üzere ESN Çağ Yönetim Kurulu ve gönüllü üyeleri sağlıyorlar. Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, Avrupa'dan gelen bu önemli ödülü almaya hak kazananları yürekten tebrik ettiğini belirterek, "Çağ'lı olmak ayrıcalıktır" dedi.

'YATIRIMLARA DEVAM'
Eğitim kalitesini yükseltmek ve başarı çıtasını daha üst seviyelere çıkarmak için büyük gayret içinde olduklarını söyleyen Lütfi Bayboğan, "Üniversitemizin her birimi bu inançla çalışıyor. Yeni yatırımlarımızla üniversitemizdeki eğitim kalitesini daha da yükseltiyoruz. Yarattığımız istihdama bakıldığında Çağ Üniversitesi'nin bölgemiz için ne denli önemli bir kurum olduğu ortaya çıkıyor. Mezunlarımızın iş dünyasında nitelikli elaman olarak kabul görüyor. Geleceğin Türkiye'sine erişme yolunda Çağ Üniversitesi olarak katkımız artarak devam edecektir" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dumansız fabrika ÇAĞ'a büyük ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN