Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüp Bebek Tedavileri ve Bilinçlendirme Toplantısı

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Tüp Bebek Tedavileri ve Bilinçlendirme Toplantısı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) tarafından "Tüp Bebek Tedavileri ve Bilinçlendirme Toplantısı" yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuşan özel bir hastanenin Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof. Dr. Volkan Noyan, kısırlık tedavisinde erken tanının önemine dikkat çekti.

BAŞARI ORANI ARTTI

Vatandaşlar kısırlık tedavilerinde geç kalmamaları yönünde uyaran Noyan, vatandaşlara tüp bebek tedavisi ve çocuk sahibi olma aşamalarını sunumlarla anlattı, günümüz teknolojisi ile tüp bebekte başarı oranlarının büyük oranda arttığını belirtti. ÇİDER Başkanı Aliye Sibel Tuzcu ise çocuk sahibi olamamanın büyük oranda motivasyon eksikliğinden kaynaklandığını dile getirdi.

BÜYÜK ÖZVERİ İSTER

Tüp bebek tedavisinin özveri istediğini vurgulayan Tuzcu, "15 yıl boyunca imkansız denilen birçok anne baba adayı, motivasyonlarını kaybetmeden mücadele devam edince bebeklerine büyük oranda kavuşuyor. Zor ve manevi açıdan büyük özveri isteyen bu tedaviler, birlikte olursak birbirimizden aldığımız güçle sonuç verir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüp Bebek Tedavileri ve Bilinçlendirme Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN