'Hoş Geldin Minik Can' hediyeleri dağıtılıyor

Giriş Tarihi: 9.1.2016
'Hoş Geldin Minik Can' hediyeleri dağıtılıyor
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil'in talimatı ile hayata geçirilen "Hoş Geldin Minik Can" projesi kapsamında yeni bebeği olmuş aileler evlerinde ziyaret ediliyor ve belediye ekipleri tarafından anne ve bebekleri için hazırlanan hediyeler veriliyor. Hayata geçirdiği sosyal projeleriyle dikkat çeken İskenderun Belediyesi'nin bu projesi de halk tarafından olumlu tepki aldı. Vatandaşlar, "İskenderun'da yaşamak ayrıcalık haline geldi" dedi.

EĞİTİMDEN SAĞLIĞA
İskenderun Belediyesi olarak sosyal ve kültürel çalışmalara büyük önem verdiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil, "Halkımızın yanında olduğumuzu göstermek adına yeni bebeği olan ailelerimizi ziyaret ederek bebek seti hediye ediyoruz. Hemşerilerimizin mutlu anlarına ortak oluyoruz. Belediye olarak yaşamın her anında var olduğumuzu göstermemiz lazım. Eğitimden sağlığa, kültürden sanata her alanda halkımızın hizmetinde olmak önceliğimiz" diye konuştu.

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Anne-bebek setini İskenderun'da bebeği olan tüm ailelere vereceklerini söyleyen Başkan Seyfi Dingil şöyle devam etti: Projemizin hayata geçtiği günden bugüne ekiplerimiz 120 aileye ulaştı. 3 aylık bebeklere yönelik çalışma yıl boyunca devam edecek. Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün görevlendirdiği ebehemşireler bebek ve anne ile yakından ilgilenerek pratik bilgilerle sağlık desteğinde bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hoş Geldin Minik Can' hediyeleri dağıtılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN