Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evlilik Okulu ilgi odağı oldu

Şahinbey Belediyesi tarafından açılan "Evlilik Okulu" kent halkından yoğun ilgi görüyor. Okulda verilen eğitimlere bugüne kadar 16 bin 350 kişi katıldı

Giriş Tarihi: 2.2.2016
Evlilik Okulu ilgi odağı oldu
Şahinbey Belediyesi öncülüğünde beş kurumun destek verdiği "Evlilik Okulu" yoğun ilgi görüyor. Şahinbey Belediyesi, aile içerisindeki iletişim kopukluklarını gidermek için tescilini aldığı Evlilik Okulu'nda eğitim vermeye devam ediyor. Şahinbey Belediyesi konferans salonunda verilen eğitimlerin yanı sıra, sosyal tesislerde de vatandaşlara uzmanlar eşliğinde eğitimler veriliyor.

MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI

Okulda çeşitli konularda uzman kişilerin eğitim verdiğini söyleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Evlilik Okulu projesi, aile içi iletişim problemlerinin azaltılması, topluma faydalı ve sağlıklı bireylerin yetişebilmesi için ailede sevgi ve saygının arttırılması, aile içi çatışmaların azaltılıp mutlu evliliğin sırlarının ailelere öğretilmesi amaçlıyor" dedi.

CİDDİ DEĞİŞİMLER

Toplumun temel yapı taşı olması nedeniyle aile çok önemsediklerini belirten Başkan Tahmazoğlu, "Çekirdek ne kadar sağlam olursa toplum da ona göre sağlam oluyor. Bu verdiğimiz eğitimlere şu ana kadar 16 bin 350 vatandaşımız katıldı. Eğitimler sonrasında hayatlarında ciddi anlamda değişiklik olduğunu söylüyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlilik Okulu ilgi odağı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN