AOSB'den örnek çevre kampanyası

Adana OSB'deki sanayi kuruluşlarından toplanarak geri dönüşüme kazandırılan ambalaj atıklarından sağlanan gelir, Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurduna bağışlandı

Giriş Tarihi: 12.2.2016
AOSB'den örnek çevre kampanyası
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, örnek bir kampanyaya imza attı. AOSB'de faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından toplanarak geri dönüşüme kazandırılan ambalaj atıklarından sağlanan gelir, Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurduna bağışlandı. Böylece atığa çıkan tonlarca malzemenin bir yandan çevreyi kirletmesi önlenirken, diğer yandan da toplumsal sorumluluk adına yararlı bir biçimde kullanılması sağlandı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Adana Hacı Sabancı Organize Bölgesi (AOSB) Başkanlığınca, geride bıraktığımız 2015 yılının ikinci 6 ayı içinde sürdürülen kampanyaya, sanayiciler büyük ilgi gösterdi. AOSB Başkanlığının, İpek Geri Dönüşüm Firması ile yaptığı protokol çerçevesinde yürütülen çalışmada, sanayi kuruluşlarında biriken kağıt ambalaj atıkları, geri dönüşüme kazandırılmak üzere toplandı. Toplanan ambalaj atıklarının satışından elde edilen gelir AOSB idari binasında düzenlenen törenle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Adana Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu yöneticilerine teslim edildi. Buradaki törene, AOSB Başkanlığı İnsan kaynakları ve İdari İşler Müdürü Ayhan Uçak, Muhasebe Müdürü Mustafa Gürgenç, Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdür Vekili Ferhat Tapan ile İpek Geri Dönüşüm Firması yetkilileri katıldı.

TEŞEKKÜR BELGESİ
Bağış çekini alan, Adana Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdür Vekili Ferhat Tapan, AOSB Başkanlığına bir teşekkür belgesi takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AOSB'den örnek çevre kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN