Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’ye Altın Onur Plaketi

Giriş Tarihi: 21.3.2016
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’ye Altın Onur Plaketi

Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ.
Günsel tarafından, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'yi Altın Onur Plaketi verildi.
YDÜ Kurucu Rektör Dr.
Suat İ. Günsel'in ev sahipliğinde gerçekleşen resepsiyona, Türkiye İş Bankası 16. Genel Müdürü Adnan Bali ve eşi Figen Bali, Girne Üniversitesi Kurucu Rektörü Cemre Günsel Haskasap, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S.Günsel, Rektör Prof. Dr. Ümit Hassan, Girne Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlkay Salihoğlu, rektör yardımcıları, dekanlar, bölüm başkanları ve davetliler katıldı.

MİLLİ MÜCADELE
YDÜ Kurucu Rektör Dr. Suat İ. Günsel, "Bizleri etkileyen iki faktör vardır. Kökleşmemiz için bizim mücadelemize katkı koyan her kim olursa olsun o birinci derecede yüreğimizden aklımıza giden yolu fethetmiş oluyor. Türkiye İş Bankası 16.
Genel Müdürü Adnan Bali de aynı Kıbrıs Mücadelesi içinde kurumlarını, faaliyetlerini birinci öncelikli bizim mücadelemize vazife biçerek geleneği bozmadı ve bu milli mücadelemiz ve kökleşmemiz için kurumlarını seferber etmiştir. Sayın Bali bunun ötesine giderek Türkiye'de de pek rastlanmayan, kurumunu, bilişim sektörlerini çalıştırarak özellikle sağlık alanında icatların, mevcutların geliştirilmesinde ve bunun ürüne dönüşmesinde nasıl katkı koyabiliri düşünerek üniversiteler ve Türkiye'deki kurumlar ile birlikte çalıştırmayı başlattı. Bali yeni bir geleneğin başlamasına öncülük ediyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’ye Altın Onur Plaketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN