Sahil Güvenlik Komutanlığı ekibi öğrencilerle buluştu

Giriş Tarihi: 25.4.2016
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekibi öğrencilerle buluştu
SAHİL Güvenlik Komutanlığı ekibi, Girne Üniversitesi öğrencileri ile Günleri etkinliğinde buluştu. Öğrencilere gelecekte kariyer planlamaları, Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımları ve kariyerlerini nasıl planlayacakları hakkında bilgiler verildi. Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlerinin de anlatıldığı etkinlikte güvenliği, tıbbi tahliye, deniz emniyeti, deniz çevresinin kaynaklarının korunması ve denizde kolluk kuvvetlerinin görev ve harp dönemi görevlerine yer verildi.

İŞLEYİŞİ ANLATTILAR
Personel Plan, Yönetim ve Eğitim Daire Başkanı Deniz Albay Günay Uzun, Personel Yönetim Şube Müdürü Deniz Yarbay Tarkan Düzgünçınar ve Personel Temin Şube Müdürü Binbaşı Mehmet Yılmaz'dan oluşan ekip ve hocaların yer aldığı etkinlikte komutanlığın, teşkilat yapısı, unsurları, personel kaynakları, deniz harp okulu yapıları ele alınırken, bu yapıların işleyişi ve yeni mezun olmuş bir denizcinin bu kaynaklarla nasıl ilişki kuracağı konularına değinildi.

DOĞRU YÖNLENDİRME
Girne Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Altunç, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekibini öğrencileri ile buluşturmaktan duydukları mutluluğu ifade etti. Altunç, "Girne Üniversitesi olarak öğrencilerimizin hem alanlarında en iyi şekilde eğitim almalarını, hem de kariyer planlarını yaparlarken alanlarının en tecrübeli uzmanları ile bir araya gelerek doğru yönlendirmeler ışığında planlarını yapmalarını sağlamayı kendimize amaç edinmiş bir kurumuz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekibi öğrencilerle buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN