Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Şehit ve gazilerimize minnet borcumuz var’

OSB Başkanı Bekir Sütcü, “Devletin bekası ve milletin huzuru i gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlere ve gazilere herkesin minnet borcu var” dedi

Giriş Tarihi: 21.5.2016
‘Şehit ve gazilerimize minnet borcumuz var’
Çukurova Plastik Sanayicileri Derneği'nin (Çukurova PLASDER), sektör temsilcilerini her ay düzenli olarak bir araya getirdiği Anemon Oteli'ndeki kahvaltıda konuşan AOSB Başkanı Bekir Sütcü "Bizim bugün burada kahvaltı yapmamızı, güvenliğimizi, işletmelerimizin başında olmamızı sağlayan kahraman güvenlik güçlerimize minnet borcumuz var" dedi. "Bu memlekette rahat bir şekilde yaşıyorsak, 'da nefes alıyorsak bunun bir bedeli var" diyen Sütcü, "Bu bedeli bir şekilde ödeyeceğiz. Kimi arkadaşımız devlet memuru olup, hizmet ederek bu bedeli ödüyor, kimi arkadaşımız çuvalcılık yaparak, geri dönüşümcülük yaparak, boru üreterek ödüyor. Bizler sanayiciler olarak, istihdam oluşturup, ekonomiye katkı sunarak bu borcu ödüyoruz" diye konuştu.

FUAR DEĞERLENDİRMESİ
Çukurova PLASDER Başkanı Selahattin Onatça da 25-28 Nisan tarihleri arasında 'de düzenlenen plastik ve kauçuk fuarı China Plas'ı değerlendirdi. Fuara 16 firma ile katıldıklarını belirten Onatça "Bu organizasyonlar çok önemli. Eğer bu organizasyon başarısız olsaydı, 19-26 Ekim 2016'da düzenlenecek Düsseldorf Plastik ve Kauçuk Fuarı'na katılmak i belki de cesaretimiz olmayacaktı. Ama bu 16 firma 5 milyon dolarlık yatırımla döndü. İnşallah Düsseldorf Fuarı'na hep beraber, daha geniş bir katılımla gideriz dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Şehit ve gazilerimize minnet borcumuz var’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN