Tarsus Gençlik Kampı sezonu açtı

Tarsus Gençlik Kampı’nda gençlerin eğlenceli bir şekilde, üretken bir atmosfer içerisinde bireysel becerilerinin, ilgi alanlarının keşfedilmesi ve gençlerin bu alanlara yönlendirilmesi hedefleniyor

Giriş Tarihi: 25.7.2016
Tarsus Gençlik Kampı sezonu açtı
Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Tarsus Gençlik Kampı'nın ikinci sezonu başladı. Gençlerin birlikte hem eğlenip, hem de çeşitli aktiviteleri gerçekleştirmesine olanak sağlayan kamp, bu yaz da yüzlerce genci bir araya getiriyor. Her yaş gurubundan genç ve çocuklar, altı gün boyunca Tarsus Doğa Gençlik Kampı'nda kalarak, doğa, spor ve takım ruhunu eğlenceli bir şekilde öğreniyor.

27 AĞUSTOS'TA BİTECEK
Badminton, , basketbol, ve masa tenisi branşlarının yer aldığı kampta, gençlere spor bilinci de aşılanıyor. Ulaşım, konaklama ve yiyecek ihtiyaçlarının Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığı Tarsus Gençlik Kampı'nda gerçekleştirilen gezilerle, gençlere Mersin'i daha yakından tanıma olanağı veriliyor. 7 dönem sürecek ve 27 Ağustos'ta sona erecek olan kampın son dönemine engelli öğrenciler de katılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarsus Gençlik Kampı sezonu açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN