Binlerce kilometre yeni yol kazandırdı

Giriş Tarihi: 16.5.2017
Binlerce kilometre yeni yol kazandırdı

Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, göreve geldiklerinden bugüne kadar Gaziantpe ile İstanbul arası mesafe kadar yeni yol yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçede yol çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, "Şu anda Gaziantep ile İstanbul arası mesafe kadar yol yaptık" dedi. 3 farklı koldan yol açma çalışması yürüttüklerini kaydeden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, "İlçe genelinde yeni konut alanlarının oluşturulması için daha önceden imara açılan alanlarda yol açıyoruz. Bir yandan yeni iş sahaları oluşturmak ve sanayicilerimize destek olmak için KÜSGET bölgesinde yol açma çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çiftçimizin üretimini artırmak için arazi yolu açıyoruz" dedi.

BİN 700 KİLOMETRE
Göreve geldikleri günden bu yana yol konusunu çok önemsediklerini vurgulayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yürütülen çalışmalara bağlı olarak Gaziantep'te yeni imar alanlarına ihtiyaç olmadığını söyledi. Gaziantepİstanbul arasındaki mesafe kadar yol yapıldığını vurgulayan Fadıloğlu, "Yol açma çalışmasında iddialıyız. Şehir merkezi ve arazi yollarında açılan yol mesafesi neredeyse bin 700 kilometreyi buldu. Ekibimizle birlikte büyük bir gayretle bugünlere geldik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binlerce kilometre yeni yol kazandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN