Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(Özel Haber) Avcılar’daki Hayvan Barınağında Vahşet

Giriş Tarihi: 2.4.2015 21:48 Güncelleme Tarihi: 3.4.2015 00:38
(İHA) – Avcılar’daki Sokak Hayvanlarını Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde aç kalan bazı hayvanların hayatta kalabilmek için birbirlerini yedikleri ortaya çıktı.
Vahşetin görüntüleri Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Hayvanlarını Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kaydedildi. Kısırlaştırma ve bakım için toplatılan sokak hayvanlarının kaderine terk edildikleri ortaya çıktı. Rehabilitasyon merkezinde çalışan bir personelin kaydettiği görüntüler vahşetin boyutlarını gözler önüne serdi.
HAYATTA KALMAK İÇİN BİRBİRLERİNİ YİYORLAR
Aç bırakılan ve bakımı yapılmayan sokak hayvanlarının içler acısı görüntüsü merkezin bulunduğu Gümüşpala’da kaydedildi. Görüntülere, sokak hayvanların son derece kötü koşullarda barındırıldığı ve aç bırakıldıkları yansıdı. Uzun süre aç kalan bazı hayvanların hayatta kalabilmek için son çare olarak birbirlerini yedikleri görüldü. Saldırdıkları hayvanları öldürdükten sonra yiyen sokak hayvanlarının görüntüsü, barınağın ne derece güvenli olduğu sorusunu akıllara getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
(Özel Haber) Avcılar’daki Hayvan Barınağında Vahşet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN