Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kelebek Hattıyla Gelen Müşteri Memnuniyeti

Giriş Tarihi: 13.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Kelebek Hattıyla Gelen Müşteri Memnuniyeti
Estetik International Sağlık Grubu, kurduğu Kelebek Hattı Çağrı Merkezi ile müşteri memnuniyetini pekiştirmeyi amaçlıyor. Çağrı Merkezi hakkında bilgi veren Estetik International Sağlık Grubu Satış Müdürü Murat Özdemir, “4447707 Kelebek Hattı, Estetik International Sağlık Grubu’nun müşteri iletişim hattıdır. 2 çağrı merkezi elemanıyla yola çıktığımız ve bugün 27 profesyoneliyle hizmet veren, hasta ve hasta adaylarımızın randevu alımı gerçekleştirdiği çağrı merkezimiz, 07:30-22:00 arasında haftanın 7 günü hizmet vermektedir” diye konuştu.
Yapılan aramalarla hastaların, şube ile ilk kurdukları temasla son ana kadar almış oldukları hizmetten dolayı memnuniyet ya da memnuniyetsizliğinin ölçüldüğünü dile getiren Murat Özdemir sözlerine şöyle devam etti: “ İlk defa bağlantı kuran ve ilk defa gelen hastalarımıza yönelik hoş geldin aramaları yapıyoruz. Randevu alımı yapmış olan hastalarımızın şube randevularına yönelik randevu teyit aramalarını da gerçekleştiriyoruz. O an randevusuna gelemeyeceğini ileten hastalarımıza yeni randevu planını anında belirliyoruz. Memnuniyet aramaları dışında, hastalarımıza sunmuş olduğumuz sadakat çalışması kapsamında Mirror Card aramaları da gerçekleştiriyoruz. Mirror Card alan hastalarımızın kart aktivasyonları yine bu aramalar esnasında yapılmaktadır. Çağrı merkezimiz Türkçe ve İngilizce hizmet veriyor.”
“MEMNUNİYET ORANIMIZ YÜZDE 99,5”
"Yapılan aramalarda yüzde 99,5 üzerinde katılıyorum cevabı alıyoruz” diyen Özdemir, “Hastalarımızın hakkımızdaki düşünceleri son derece önemli. Bize ilettikleri memnuniyetsizlik ya da şikayetlerini değerlendirmeye alıp hızlıca sürece dahil etmemiz ve bunun sonunda da hastamızı bilgilendirmemiz bu başarının oluşmasında etken”açıklamalarında bulundu. “Tüm randevu alımlarının, şikayet yönetiminin ve memnuniyet ölçümünün 4447707 çağrı merkezinden yapıldığını söyleyen Murat Özdemir, “Hastalarımızın memnuniyeti ve hakkımızda düşündükleri çok önemli. Alınan şikayetler çok kısa süre içerisinde değerlendirilip hastamıza geri dönüş yapıyoruz” diye konuştu.
MİRROR CARD AVANTAJ SAĞLIYOR
Mirror Card hizmetine de değinen Özdemir, “Etkin bir CRM çalışmamız ve bu CRM çalışması ile kendilerine iletmiş olduğumuz Mirror Card’ larımız bulunuyor. Bu kartlar ile özel avantajlara ve indirimlere sahip olabiliyorlar. Aynı zamanda bu kartlar kişiye özel olarak veriliyor” ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kelebek Hattıyla Gelen Müşteri Memnuniyeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN