Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı İçin Geri Sayım Başladı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından ‘Herkes İçin Spor’ temasına uygun olarak düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 26 Temmuz 2015 Pazar günü Boğazı’nda gerçekleştirilecek. 27. yıl yarışının onur konuğu olarak ünlü İngiliz açık deniz yüzücüsü Adam Walker da İstanbul’a gelecek.
Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden iki bine yakın yüzücü 26 Temmuz’da dostluk, yarışmak, mücadele etmek ve sınırlarını keşfetmek için İstanbul’da buluşuyor. Asya’dan Avrupa’ya kulaç atmanın hazzı, İstanbul Boğazı’nın muhteşem güzellikleri ve taraftarların coşkusu ile birleşerek bu benzersiz etkinliği oluşturuyor.
ADAM WALKER BASINLA BULUŞACAK
Bu seneki organizasyonun sürpriz ismi, en zorlu yedi okyanus geçişinde başarıyla kulaç atan ilk İngiliz yüzücü unvanına sahip Adam Walker olacak. Ünlü yüzücünün katılımıyla düzenlenecek basın toplantısının devamında ilk kez; Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın tanıtımına ve gelişmesine katkıda bulunan, yarışa destek veren basın temsilcilerine ödülleri dağıtılacak.
24 Temmuz Cuma günü saat 11.00’de Ataköy Olimpiyatevi’nde düzenlenecek basın toplantısında; TMOK Başkan Yardımcısı Nihat Usta, TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, şampiyon yüzücü Adam Walker ve Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuşmacı olarak yer alacak. Yüzücü sayısı ve ülke dağılımı, alınan tüm güvenlik önlemleri, yarışla ilgili önemli kurallar ve yarış kapsamındaki diğer etkinliklerle ilgili tüm detaylar burada basınla paylaşılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı İçin Geri Sayım Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN