Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 29.6.2014
TAVROS'TA ÜST DÜZEY ATAMA
Uluslararası gayrimenkul ve otel projeleri gerçekleştiren Tavros Yatırım Holding'in Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı İlhan Mürsel oldu. 1985 yılı Kazakistan doğumlu Mürsel, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde okudu. Kariyerine 2003'te Detur Turizm Acentası'nda başlayan Mürsel, Antalya Bölgesi otel sorumlusu oldu. 2009 yılı Tavros'un kuruluşunda yer alan Mürsel, 2014'te Türkiye'de Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı.

CAMBRİDGE'DE KAYA DÖNEMİ

Cambridge Koleji Kampus Müdürlüğü görevine Çiğdem Kaya getirildi. 1996'da Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olan Kaya, sonrasında Marmara Üniversitesi'nde MBA yaptı. Yurtiçi ve dışında kullanılan birçok eğitim sistemine hakim olan Kaya, sırasıyla İstek Okulları Semiha Şakir Lisesi, Şişli Terakki Lisesi ve Darüşşafaka Lisesi ve İlköğretim okulunda müdürlük ve yöneticilik görevlerini üstlendi. Çiğdem Kaya 18 yıllık deneyimini Cambridge Koleji'nde sürdürecek.

YİĞİT AKÜ'DE MİSER DEVRİ

Yiğit Akü A.Ş.'nin yeni Genel Müdürü Erinç Çetin Miser oldu. 1994'te Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Miser, kariyerine proje ve tasarım mühendisi olarak başladı. 2001'de Ar-Ge mühendisi olarak Yiğit Akü'de çalışmaya başlayan Miser, 2003'te departman müdürlüğüne atandı. Miser 2011'den beri firmanın yatırım, planlama, lojistik, kalite, metod mühendisliği, üretimbakım departmanlarından sorumlu teknik genel müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

ORKA'DA İK'YA BODUR ATANDI

Orka Holding bünyesinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Nilgün Bodur getirildi. Bodur halkla ilişkiler, reklam, dijital pazarlama ve CRM departmanlarından sorumlu olacak. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Bodur, Eren Holding bünyesinde Burberry, Swatch, Lacoste, CK Watches, G-Star, Nautica, Gant, SuperStep, Occasion gibi dünyaca ünlü markalarının reklam ve halkla ilişkiler, pazarlama bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN