Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Atamalar

Turkcell Global Bilgi'de değişim

Turkcell Global Bilgi'de, İK Direktörlüğü'ne Seçil Bayram Erdem, Süreç Güvence ve Kalite Yönetimi Direktörlüğü'ne Mehmet Halil Özsüer getirildi. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Erdem, ODTÜ'de yüksek lisansını tamamladı. Anadolu Sigorta'dan sonra 2008'de Turkcell'e katıldı. Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu Özsüre ise, aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Naturem Şirketler Grubu, Tezman Holding ve Seljel'de çalıştı.

PepsıCo'ya İK Müdürü

PepsiCo Türkiye, Birsen Çevik Akgünlü'yü İK Direktörü olarak bünyesine kattı. Boğaziçi Üniversitesi İktisat mezunu Çevik, kariyerine PwC'de başladı. Daha sonra HP ve BAT'de yöneticilik yapan Çevik, en son İK Direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

Sanofi'de Keklik dönemi

Sanofi'nin Tüketici Sağlığı Genel Müdürlüğü'ne Kağan Keklik getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunu Keklik, İTÜ ve Exeter Üniversitesi'nde MBA yaptı. Eczcıbaşı-Baxter, Bilim İlaç'tan sonra Sanofi bünyesine katılan Keklik, yeni dönemde Sanofi Türkiye, Suriye, İran ve İsrail Tüketici Sağlığı Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Avaya'ya yeni genel müdür

Ayşe Kılıçaslan, Avaya Türkiye Genel Müdürlüğü'ne atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'nden mezun Kılıçaslan, iş hayatına Neteks'de başladı. Daha sonra Cisco ve Vasco'da çalışan Kılıçaslan, 9 yıl önce Avaya Türkiye ekibine katıldı.

Boehrınger'e birim müdürü

Alman ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Onkoloji Birim Müdürlüğü'ne Nilüfer Dayangaç atandı. Kariyerine 2001'de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Araştırma Laboratuar Şefi olarak başlayan Dayangaç, sırasıyla Bilim İlaç ve Novartis İlaç'ta çalıştı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitiren Dayangaç yine aynı üniversitede Parazitoloji alanında ihtisas yaptı.

Conrad'a yeni genel müdür

Andreas Jersabeck, Conrad Istanbul Bosphorus'un yeni genel müdürü oldu. Hilton Worldwide otellerinde 19 yılı aşkın süredir genel müdürlük yapan Jersabeck, son olarak Conrad Dubai'de görev yapıyordu.

Crytek'i aka ya yönetecek

Haşim Akkaya bağımsız oyun geliştirici, yayıncı ve teknoloji sağlayıcısı Crytek İstanbul ofisine Genel Müdür oldu. Hukuk mezunu Akkaya, Ziraat Bankası, AB Genel Sekreterliği, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Pana Holding, Novawood, NRZ Animasyon, yazete.com'da çalıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN